درباره ما


گروه نرم افزاری کارآمد سیستم

گروه نرم افزاری کارآمد سیستم در آخرین دست آورد خود توانسته است بعد از سالیان متوالی با تلاشی خستگی ناپذیر ، نرم افزار جدید پخش مویرگی کارآمد سیستم با رویکرد ERP مبتنی بر هوش تجاری (BI) با کاربری آسان و با هدف هدایت و حمایت از شرکت های توزیع و پخش مویرگی را رو نمایی کند .مفتخر و مشتاقیم در ادامه به معرفی کارآیی ، اثر بخشی و برترینهای این نرم افزار بپردازیم.
گروه نرم افزاری کارآمد سیستم در سال 1386 با هدف تولید و توسعه نرم افزار های پخش مویرگی (سرد و گرم) شروع به کار کرده است و با گذشت کمترین زمان از آغاز فعالیت خود یکی از بروزترین شرکت ها در زمینه تولید نرم افزار در صنعت پخش مویرگی میباشد .
 
این مجموعه تا کنون با حمایت از اندیشه های خلاق و توانمند در عرصه صنعت پخش مویرگی نرم افزار های بسیاری را در جامع مخاطبین معرفی کرده است و امید دارد در سال های آتی نیز به رسالت خود در قبال صنعت پخش ایران همچنان وفادار باقی بماند.

معرفی تیم کاری گروه نرم افزاری کارآمد سیستم

با تیم خلاق کارآمد آشنا شوید

محمد پیروز یزدیان
محمد پیروز یزدیانمدیریت پشتیبانی و استقرار
مهدی اسکندری
مهدی اسکندریمدیریت فروش و بازاریابیM.Eskandari@KaramadSystem.com
علی جابری
علی جابریمدیرِیت تحقیق و توسعهA.Jaberi@KaramadSystem.com
پوریا شریف
پوریا شریفمدیر عاملP.Sharif@KaramadSystem.com

گروه نرم افزاری کارآمد سیستم ارائه کننده بهترین خدمات

شعار تجاری:
موفقیت تجاری شما وابسته به ابزار مناسبی است که جهت کنترل فرآیند و مدیریت برنامه ها در زمان کمتر اختیارتان قرار می دهد و قادر خواهید بود سفارشها را سریعتر و با کارایی بالاتر دریافت نموده و شاهد بهره وری و افزایش فروش خود باشید.
 
 
 
 
چشم انداز:
کارآمد سیستم شرکتی پیشرو در ارائه نرم افزار پخش و توزیع و خدمات منحصر به فرد در قالب راهکارهای خاص در سراسر ایران می باشد و در چند سال آینده شرکت کارا در پیاده سازی نرم افزار های اتوماسیون توزیع و پخش (گرم و سرد) در ایران سرآمد و پیشگام در گسترش انبوه آنها در سراسر کشور خواهد بود.

تماس با ما

آدرس: تهران،میرداماد,خیابان وزیریپور

خیابان باغیانی,پلاک24,واحد4 

شماره تماس: 79167000_021

 

آدرس ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

خبرنامه

© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به گروه نرم افزاری کارآمد سیستم پویان می باشد.

جستجو