رفتن به محتوا

طراحی سایت در قم

استان قم به دلیل موقعیت مذهبی و زیارتی که دارد پتانسیل بالایی در ایجاد و گسترش بسیاری از کسب کارها را دارا می باشد، مراجعه هر ساله مسافران و توریست ها از سراسر کشور و جهان به این استان نقطه قوتی در شکوفایی کسب و کارها در این استان می باشد.
طراحی سایت در قم می تواند در بهبود و گسترش کسب و کار شما کمک مضاعفی کرده و باعث افزایش میزان اعتماد مشتریان شما می شود. 

طراحی ریسپانسیو

طراحی ریسپانسیو یا واکنشگرای وب سایت برای انواع گوشی و تبلت

طراحی ریسپانسیو

یکی از مهمترین فاکتورهایی که امروزه باید در طراحی وب سایت رعایت شود، ریسپانسیو بودن آن است. کارآمد سیستم این ویژگی را بصورت دقیق در طراحی وب سایت پیاده سازی می کند.

ریسپانسیو چیست

سئو

رعایت اصول سئو بصورت آن پیج و همچنین بهبود سئوی آف پیج

سئو

طراحی وب سایت بدون در نظر گرفتن اصول سئو و عدم رعایت آن تاثیر چندانی به کسب و کار ما نخواهد گذاشت، سئوی وب سایت مهمترین فاکتوری است که باید انجام شود.

سئو چیست

بهینه سازی

بهینه سازی وب سایت طبق معیار ها و قوانین گوگل

بهینه سازی

بعد از سئو و طراحی ریسپانسیو، بهینه سازی و سرعت بارگذاری صفحات وب سایت هم چنین امتیازی که گوگل به کیفیت صفحات وب سایت می دهد بخش ضروری و دارای اهمیت بالا می باشد که کارآمد سیستم این مورد را نیز در طراحی وب سیات درنظر می گیرد.

پشتیبانی

پشتیبانی و بروزرسانی وب سایت بعد از طراحی و پیاده سازی

پشتیبانی

بعد از اتمام کار پیاده سازی وب سایت مهمترین ویژگی که ما را از دیگر شرکت ها متمایز می کند، پشتیبانی کامل و تخصصی وب سایت است. کارآمد سیستم بعد از اتمام طراحی وب سیات نیز در کنار شما خواهد بود.

ویژگی های طراحی سایت در قم

طراحی سایت در قم

امنیت بالا

کارآمد سیستم نسبت به اطلاعات و داده های بارگذاری شده در وب سایت شما احساس مسئولیت کرده به بهترین شکل ممکن امنیت وب سایت طراحی شده برایتان را تأمین میکند.

پنل مدیریت حرفه ای

مهمترین موردی که در هر وب سایت باید به آن توجه شود پنل مدیریت است، اکثر سایت ها ضعف بالایی در قسمت مدیریت دارند که کارآمد سیستم این ضعف را به نقطه قوت تبدیل کرده است.

قابلیت شخصی سازی

تمامی قسمت های طراحی شده این قابلیت را دارا می باشند که با سلیقه و نظر کارفرما بصورت کامل شخصی سازی بشوند تا طرح و شکل دلخواه پیاده سازی شود.

درج محتوای نامحدود

در وب سایت طراحی شده توسط کارآمد سیستم شما می توانید از هرنوع محتوا ( متن، ویدئو، تصویر و .. ) بدون محدودیت در وب سایت بارگذاری کرده و به نمایش بگذارید.

قابلیت چند زبانی

امروزه بدلیل همکاری کسب و کار ها با کشورهای همسایه، کارفرماها درخواست پیاده سازی وب سایت چند زبانه می کنند، این امکان بدون هیچ مشکلی توسط کارآمد سیستم قابل پیاده سازی می باشد.

طراحی منحصر بفرد

طرح های پیاده سازی شده برای وب سایت حاصل تخصص و چندین سال تجربه متخصصین طراحی وب سایت کارآمد سیستم می باشند، که بصورت منحصربفرد و چشم نواز طراحی می شوند.

انواع طراحی سایت در قم

طراحی وب سایت شرکتی در قم

امروزه با گسترش فناوری بیشتر وقت مردم در فضای مجازی سپری می شود، به همین دلیل ضروری است که سهم کوچکی از این فضا را به خودمان اختصاص دهیم.با طراحی وب سایت شرکتی میتوان تمامی سرویس ها، خدمات و محصولات شرکت را بصورت کاملا زیبا، جذاب و با توضیحات کامل به نمایش گذاشت تا مراجعه کنندگان به وب سایت شما بصورت کامل و شفاف با خدمات و محصولات شما آشنا بشوند. همچنین وب سایت یک بستر کاملا هوشمندانه و مناسبی جهت معرفی کسب و کار و ارتباط با مشتری می باشد و اغلب کسب و کار ها در اکثر نقاط جهان دارای وب سایت اختصاصی خود می باشند.

مراحل طراحی سایت در قم

طراحی اولیه
با برسی و تحلیل نیاز های کارفرما، نقشه ای کلی از صفحات و ساختار وب سایت که مشخص کننده چیدمان صفحات و طرح اولیه می باشد در اختیار کارفرما قرار می گیرد.
طراحی گرافیکی
در این گام بعد از این که کارفرما وایرفریم – طرح اولیه – را تایید کرد، طراحان ما صفحات و عناصر وب سایت را بصورت گرافیکی طراحی کرده و در اختیار کارفرما قرار خواهند داد تا به تایید نهایی برسد.
پیاده سازی و اجرا
بعد از تایید کارفرما متخصصین کارآمد سیستم اقدام به پیاده سازی صفحات و عناصر وب سایت کرده و وب سایت را بصورت کامل و رعایت تمامی استانداردها تحویل کارفرما می دهند.
1
2
3

هرینه طراحی سایت در قم

هزینه طراحی سایت در قم با توجه به نوع وب سایت متغیر می باشد، قیمت تمام شده طراحی وب سایت به عوامل بسیاری از جمله نوع وب سایت (وب سایت فروشگاهی، خبری، شرکتی و …)، تعداد صفحات، میزان شخصی سازی های درخواست شده، ویژگی های سفارشی درخواست شده از سمت کارفرما و … بستگی دارد.

برای اطلاع از هزینه طراحی وب سایت موردنظر خود می توانید با مشاوران کارآمد سیستم تماس گرفته و قیمت تمام شده را با توجه به ویژگی های موردنظر بپرسید.

ثبت درخواست مشاوره طراحی سایت در قم

جهت دریافت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در زمینه طراحی و پیاده سازی وب سایت در قم لطفا فرم مقابل را پر کرده و یا با یکی از شماره های زیر تماس بگیرید.

  • Accepted file types: pdf.
    لطفا فایل رزومه خود را با فرمت .pdf و حداکثر تا حجم 10 مگابایت بارگذاری کنید.