رفتن به محتوا

نظرات مشتریان

نظرات و پیشنهادات مشتریان درباره کارآمد سیستم

کارآمد سیستم برای جلب اعتماد شما عزیزان، نظرات و پیشنهادات مشتریان خود را بدون هیچ تغییری به نمایش گذاشته است.

جناب آقای شهرام باقری

مدیر عامل محترم شرکت مهرآور گستر آمل

نرم ‌افزارهای حسابداری و بازرگانی عمر طولانی‌ را طی نکرده ‌اند، اما در قلب بسیاری از شرکت ‌ها نفوذ کرده‌اند.

رایانه ‌ها در ابعاد بسیار زیادی از زندگی و مشاغل ما تغییرات بسیار بزرگی را ایجاد کرده‌اند و نرم افزارها با گزارش گیری و تحلیل دقیق و سرعت و سهولت کاربری و افزایش دقت محاسبات در حسابداری میتوانند ابزار مهمی برای دستیابی به  اهدافمان باشند  

همچنین تغییرات مثبتی را با آن ‌ها از قبیل دسترسی بدون محدودیت زمان و مکان، هماهنگی بین بخش ‌های مختلف سازمان، تطابق کامل با  صنف مورد نظر، قابلیت بروز رسانی و اضافه شده امکانات،  ورودی و خروجی گرفتن از اطلاعات، سطوح دسترسی، امنیت اطلاعات، خدمات پشتیبانی قوی و  …. را تجربه میکنیم .

نرم افزار کارآمد دات نت با بهمراه گیری از  منابع خوب  و برنامه ریزی و آنالیز دقیق  پروژه های متفاوت  و ارائه راهکارهای خاص  به همراه یک تیم کاملا حرفه ای و کارآزموده  دائما در حال توسعه و بروز رسانی سیستم جامع خود بوده و همانند یک هوش مصنوعی و یک مدیر قوی  در کنار مان بوده و  نقش مهمی در پیشرفت صنعت پخش داشته است.

کارآمد سیستم
کارآمد سیستم

جناب آقای بنیامین توفیقی

مدیر عامل محترم شرکت ماهان پخش مازندران

نرم افزار کارآمد سومین نرم افزاری است که من در شرکت پخش با آن فعالیت کرده ام.نرم افزار جامعی است و به درستی توسط تیم پویای مهندسی ان نیاز سنجی کرده اند.مهمترین خصیصه تیم مهندسی کارآمد پاسخگویی و استقبال از بروز رسانی نرم افزار در راستای بهینه سازی دیتاست.در موارد اعتبار سنجی و سیستم کنترلی موارد خوبی در نرم افزار دیده شده است.در مجموع بسیار از همکاری با این شرکت لذت می برم.
با آرزوی موفقیت روزافزن برای تیم انرژیک کارآمد.

جناب آقای حمید یاربی

مدیر عامل محترم شرکت پایا پخش مشهد

از طریق آشنایی قبلی با مدیران این شرکت و همچنین به توصیه یکی از دوستان با کارآمد سیستم آشنا شدم، با خرید نرم افزار همکاری خودرا با کارآمد سیستم شروع کردم و طی این مدت همکاری از انتخابم بسیار راضی و خوشحال هستم و به همکاران خودم توصیه میکنم با نرم افزار کارآمد سیستم کار کنند، زیرا با این برنامه می توانیم گزارش های بسیار خوبی بگیریم و به اکثر خواسته هایی که داشتیم رسیدیم.

کارآمد سیستم

جناب آقای اسدالله خواجه زاده

مدیر عامل محترم گروه شرکتهای فین گستر

تلاش و همت والای شما در زمینه تحقیق و توسعه نرم افزارهای جامع توزیع و پخش باعث تسهیل پیشرفت و ارتقای گروه شرکتهای فین گستر ایرانیان گردیده است. ما شما را در موفقیت خودمان سهیم میدانیم.

لذا بدین گونه به پاس این زحمات ارزنده از آن گروه تقدیر و تشکر می نماییم. امید آنکه بیش از پیش موفق و موید باشید.

جناب آقای جابر دقیق

مدیر عامل محترم شرکت یکتا پخش

راهکارهای کارامد سیستم در عین جامعیت و کیفیت نقش بسزایی در کاهش بروکراسی سازمانی و سهولت انجام فرایندهای مختلف در سازمان ما داشتند و به تبع باعث کاهش هزینه های جاری سازمان ما شدند. استفاده از کارامد سیستم به دلیل پشتیبانی مناسب و جامع بودن راهکارها می تواند پاسخ مناسبی به نیازهای یک سازمان باشد.

جناب آقای آرمان یاری

مدیر عامل محترم شرکت کیان آتیه

باسلام
درطی ۱۳سال کاری مجموعه مابا۳برنامه مالی کار کرده ایم
ولی برنامه کارامد سیستم یکی از بهترین برنامه جامع شرکتهای پخش می باشد که تمامی نیازهای مورد نیاز هر شرکت پخش رو برآورده خواهد کرد و با پشتیبانی عالی و از همه مهمتر اینکه از پیشنهادات سازنده و کاربردی با آغوشی باز استقبال خواهند کرد.

جناب آقای علی موسوی

مدیر عامل محترم شرکت دنیا پخش یزد

حدودا از سال 1390 نیاز مبرم و جدی مجموعه دنیا پخش به نرم افزاری تخصصی در صنعت پخش احساس میشد ، طی پیگیری و تحقیقات مستمر ، با شرکت کارامد سیستم آشنا شدیم که محصول این شرکت نرم افزاری تخصصی در صنعت پخش بود و تا به امروز از این نرم افزار استفاده میکنیم الحق و الانصاف کلیه نیاز های این صنعت را پوشش داده و از لحاظ پشتیبانی و بروز رسانی هم ، به صورت دوره ای و مدون این امر صورت گرفته و رفته رفته کلیه نیاز های این شرکت را رفع و رجوع کرده است .

جناب اقای حسین سلیمانی

مدیر عامل محترم پخش سلیمانی

باسلام و احترام
ارج می‌نهیم زحمات و تلاش های شما را که بی وقفه در حال توسعه و ارتقاء نرم افزارهای مالی و اتوماسیون اداری هستید، و بی شک ما شما را در موفقیت خود سهیم میدانیم که شما هستید که ابزار فعالیت های ما را تامین و راه را برای ما هموار میکنید.
با عرض خداقوت آرزوی موفقیت های روز افزون دارم.

جناب آقای رحیم طیبی آذر

مدیر عامل محترم شرکت پخش ارس باران

ما در شرکت ارس باران دنبال انتخاب نرم افزاری که انحصارا برای پخش طراحی شده باشد بودیم و چندین نرم افزار موجود در بازار را امتحان کردیم ولی برخلاف تفکر ما که نرم افزار کارآمد سیستم جدید است و فکر نمیکردیم که کارایی لازم را داشته باشد و بتواند به تمام خواسته های روز افزون مسئله ی پخش جواب دهد اما با کمال مسرت با این سیستم آشنا شده و مشاهده کردیم که علاوه از این که تمام خواسته های ما را برآورده میکند حتی برنامه هایی که هنوز نیاز به آنها را احساس نکرده بودیم قبل از نیاز و درخواست ما در این سیستم گنجانده شده لذا نهایت رضایت خود را از این برنامه مدرن و به روز و پشتیبانی مداوم و مستمر کارآمد سیستم اعلام میداریم.

جناب آقای محسن ابوالحسنی

مدیر عامل محترم شرکت هما پخش

در مجموعه شرکت‌ هماپخش از سه نرم افزار متفاوت استفاده می شود ولی از نرم افزار کارآمد سیستم در ۴ لاین اصلی استفاده میکنم و از ابتدای فعالیت شرکت هما پخش با گروه نرم افزاری کارآمد استارت زدم و از سال ۹۶ با نرم افزار کارآمد سیستم با تیم پرانگیزه، با تجربه، جوان، خلاق و پویا همکاری آغاز شد .نرم افزار کارآمد از نظر بنده جامع ترین نرم افزار فروش و  پخش مویرگی می باشد و حتی به بقیه دوستان خود در حوزه پخش پیشنهاد استفاده از این نرم افزار را میدهم چون دارای گزارشات کامل در فروش، مالی، انبار و توزیع می باشد و از قابلیت های ویژه آن شعبه ، لاین و پیوسته بودن سال مالی می باشد که بسیاری از دغدغه های شرکت های پخش را برطرف نموده است . تیم پشتیبانی کارآمد سیستم از تمام ایده هایی مشتریان استقبال نموده و بسیار سریع در نرم افزار طراحی می نماید.

  • Accepted file types: pdf.
    لطفا فایل رزومه خود را با فرمت .pdf و حداکثر تا حجم 10 مگابایت بارگذاری کنید.